PCB

O firmie

PCB-Polska, czyli Polska Chemia Budowlana powstała z potrzeby powiązania wysokiej jakości produktu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży.

Jako założyciele i zarządzający, cenimy sobie bliskość i bezpośredni kontakt z partnerami handlowymi, co czyni Polską Chemię Budowlaną bardzo wrażliwą na potrzeby  odbiorców i partnerów handlowych. Również sposób zarządzania naszą firmą opiera się na relacjach partnerskich, a nie na modelach korporacyjnych, jesteśmy więc w stanie natychmiast reagować na sygnały naszych partnerów oraz współpracowników. Jako krajowy producent dbamy o dobre imię polskiego przedsiębiorcy poprzez rzetelność i niezawodność w biznesie. Postawiliśmy sobie za cel oferować bardzo wysokiej jakości produkty za korzystną cenę rynkową. Naszą mocną stroną, a zarazem narzędziem marketingowym jest sam produkt – bez tricków marketingowych i kosztownych kampanii reklamowych. Tym samym nasi odbiorcy mogą być pewni, że inwestują w dobrą jakość, a nie w rozbudowany marketing. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty przez nas oferowane były stale udoskonalane i nadążały za potrzebami odbiorców oraz rozwojem branży. Staramy się również wprowadzać nowe, pionierskie rozwiązania technologiczne w branży materiałów budowlanych, aby praca z naszymi produktami była prosta i efektywna.

Jest dla nas szczególnie ważne, oferowanie odbiorcom dobrego polskiego produktu. W Polsce inwestujemy nasz kapitał i tutaj mieszkamy, dlatego akcentujemy to słowem Polska w naszej nazwie.
Mamy nadzieję, że coraz więcej firm handlowych i wykonawczych działających na krajowym rynku, zdecyduje się sprawdzić co wyżej zadeklarowano.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy wielu sukcesów.
Zespół PCB-Polska